Bromic FD4T1200H 1200mm Hot Food Display
Brand: Bromic
SKU: FD4T1200H
Rent-it-Today: from
Bromic FD Series 4 Tier, 542Lt Hot Food Display. Finished in Stainless Steel. (15A)
  • Self Closing Sliding Rear Door
  • Digital Temperature Control
  • 3 adjustable shelves plus base maximises product display area
  • Toughened safety glass for superior durability
  • 5 years Bromic Extra Care Warranty – Parts and Labour
Specifications
Dimensions 740 × 1200 × 1360 mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Bromic FD4T1200H 1200mm Hot Food Display”