Clearance Simply Stainless SS08.6.1200.L 1200x600mm Left Hand Dishwasher Inlet Bench
37% OFF
SKU: CLEAR-SS08.6.1200.L
Brand:
Don't miss out - offer ends May 29, 2026.
Available while stock lasts. Freight to be calculated based on delivery address.
Rent-it-Today: from
1 in stock
Clearance Simply Stainless 600 Series Modular 1200mm Left Hand Dishwasher Inlet Bench with Splashback, Sink and Undershelf. ** Brand New, Assembled, Tap Hold Punched, Full MF Warranty**
  • 1.2mm Thick Stainless Steel Top and 100mm Splashback
  • Adjustable Stainless Steel Disk Feet Fitted as Standard
  • Images are indicative only. Contact our sales team for more information.
Specifications
Weight 33 kg
Dimensions 600 × 1200 × 900 mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Clearance Simply Stainless SS08.6.1200.L 1200x600mm Left Hand Dishwasher Inlet Bench”