Ex RIT Simply Stainless SS03.6.0900 900x600mm Mobile Island Bench
SKU: USED-SS03.6.0900LB-BT
Rent-it-Today: from
1 in stock
Ex RIT Simply Stainless 600 Series Modular 900mm Mobile Island Bench with Leg Brace & Scrape Hole **NO WARRANTY ON CASTORS**
  • Full Stainless Steel Finish
  • 1.2mm Stainless w/ 3mm Zinc Anneal Core
Specifications
Weight 34.000 kg
Dimensions 600 × 900 × 900 mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ex RIT Simply Stainless SS03.6.0900 900x600mm Mobile Island Bench”