Ex RIT Simply Stainless SS03.6.1200 1200x600mm Mobile Island Bench
SKU: USED-SS03.6.1200-BT
Rent-it-Today: from
1 in stock
Ex RIT Simply Stainless 600 Series Modular 1200mm Mobile Island Bench with Undershelf.
  • Full Stainless Steel Finish
  • 1.2mm Stainless w/ 3mm Zinc Anneal Core
Specifications
Weight 47.000 kg
Dimensions 600 × 1200 × 900 mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ex RIT Simply Stainless SS03.6.1200 1200x600mm Mobile Island Bench”