Simply Stainless SS02.7.1200 1200x700mm Wall Bench
SKU: SS02.7.1200
Brand:
Available while stock lasts. Freight to be calculated based on delivery address.
Rent-it-Today: from
Simply Stainless 700 Series Modular 1200mm Work Bench with Splashback and Undershelf.
  • Full Stainless Steel Finish
  • 1.2mm Stainless w/ 3mm Zinc Anneal Core
  • Supplied Flat Packed
Specifications
Weight 52 kg
Dimensions 700 × 1200 × 900 mm
Width
1200mm
Depth
700mm
Under
Solid Undershelf
Brand
Download Brochure
Download Specification
Download User Manual
Download Drawing
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Simply Stainless SS02.7.1200 1200x700mm Wall Bench”