Simply Stainless SS31.BS.450 Blue Seal Infill Bench
SKU: SS31.BS.450
Brand:
Available while stock lasts. Freight to be calculated based on delivery address.
Rent-it-Today: from
Simply Stainless Blue Seal Profile Modular 450mm Infill Bench with Undershelf.
  • Full Stainless Steel Finish
  • 1.2mm Stainless w/ 3mm Zinc Anneal Core
  • Supplied Flat Packed
Specifications
Weight 27.000 kg
Dimensions 812 × 450 × 900 mm