Skope TMF1000N-AC 896Lt Vertical Freezer
Brand: Skope
SKU: TMF1000N-AC
Brand:
Available while stock lasts. Freight to be calculated based on delivery address.
Rent-it-Today: from
Skope TMF Active Core Series Two Glass Doors, 896Lt Vertical Display Freezer with Top Mounted Motor and Illuminated Light Sign. Finished in White. (10A)
  • 5 Adjustable Wire Shelves
  • LED Interior Light
  • 4x 100mm Lockable Front Swivel Castors
Specifications
Dimensions 745 × 1130 × 2210 mm