Smeg SPD505AU10 500 x 500mm Undercounter Dishwasher with High Temperature Rinse System (10A)
Brand: Smeg
SKU: SPD505AU10
Brand:
Available while stock lasts. Freight to be calculated based on delivery address.
Rent-it-Today: from
Smeg EcoLine 500 x 500mm Undercounter Dishwasher with High Temperature Rinse System. Finished in Stainless Steel. (10A)
  • Electronic Control with 3 Wash Programs
  • Wash/Drain/Rinse Pumps
Specifications
Dimensions 600 × 578 × 814 mm
Download Specification
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Smeg SPD505AU10 500 x 500mm Undercounter Dishwasher with High Temperature Rinse System (10A)”