Woodson W.CHD1000 1000mm Countertop Exhaust Hood
Brand: Woodson
SKU: W.CHD1000
Brand:
Available while stock lasts. Freight to be calculated based on delivery address.
Rent-it-Today: from
Woodson 1000mm Countertop Ductless Exhaust Hood. (10A)
  • Powerful 4 Speed Fan
  • Includes Ceiling Mounted Flourescent Lighting
  • Easily Removable Filters
Specifications
Weight 86 kg
Dimensions 700 × 1000 × 1150 mm
Download Brochure
Download Specification
Download User Manual
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Woodson W.CHD1000 1000mm Countertop Exhaust Hood”