Woodson WI.HBCT.1.2400 Single Hob Electric Induction Cooktop
Brand: Woodson
SKU: WI.HBCT.1.2400
Brand:
Available while stock lasts. Freight to be calculated based on delivery address.
Rent-it-Today: from
10 in stock
Woodson 2400W Single Hob Electric Induction Cooktop. (10A)
  • High Impact Schott Ceran Glass Ceramic Top, Easy Clean
  • Automatic Pan Detection and 4hr Auto Shut off
  • Ducted Twin Cooling Fans and Air Intake Filter
Specifications
Weight 7.000 kg
Dimensions 440 × 340 × 116 mm