Woodson WI.HBCT.1.3500 Single Hob Electric Induction Cooktop
Brand: Woodson
SKU: WI.HBCT.1.3500
Rent-it-Today: from
3 in stock
Woodson 3500W Single Hob Electric Induction Cooktop. (15A)
  • With High Impact Schott Ceran Glass Ceramic Top
  • Automatic Pan Detection
  • Clear LED Display for Power Setting, Temperature and Time
Specifications
Dimensions 440 × 340 × 116 mm