Woodson WI.HBCT.1L.3500 Large Induction Cooktop
Brand: Woodson
SKU: WI.HBCT.1L.3500
Rent-it-Today: from
Woodson 3500W Large Single Hob Countertop Induction Cooktop. (15A)
  • Suitable for Pots/Pans 120mm – 360mm in Diameter
Specifications
Dimensions 540 × 440 × 122 mm